PODPORTE NÁS


DARUJTE FINANCIE A VYBAVENIE


Podpora našich prebiehajúcich a budúcich aktivít zo strany fyzických a právnicých osôb je vždy vítaná, nakoľko neustále hľadáme nových partnerov a podporovateľov. Existuje niekoľko spôsobov ako nám vyjadriť Vašu podporu, od ktorej ako mimovládna organizácia závisíme. V prípade záujmu stať sa naším partnerom nás prosím kedykoľvek priamo kontaktujte. Pokiaľ si želáte podporiť nás formou finančného daru, kliknite prosím na tlačítko nižšie. To Vám umožní  prostredníctvom platobnej služby PayPal nastaviť pravidelný alebo jadnorázový dar a to za použitia Vašej kreditnej/debitnej karty, alebo Vášho vlastného PayPal účtu. Pokiaľ ste ochotní darovať špecializované zdravotnícke vybavenie, nasledujte informácie a inštrukcie uvedené nižšie. Nesnažte sa posielať a doručovať vybavenie, bez toho aby ste nás dopredu kontaktovali.


Uvedený špecializovaný zdravotnícky a nezdravotnícky materiál je toho času žiadaný a bude využitý v rámci prebiehajúcej intervencie na Ukrajine:

TURNIKETY - KONČATINOVÉ/JUNKČNÉ; TLAKOVÉ OBVӒZY/KRYTIE; HEMOSTATICKÁ/NEHEMOSTATICKÁ GÁZA; POMӦCKY PRE ZAISTENIE DÝCHACÍCH CIEST/SETY NA KRIKOTÓMIU; OKLUZÍVNE HRUDNÉ KRYTIA; DEKOMPRESNÉ PUNKČNÉ IHLY/SETY NA HRUDNÚ DRENÁŽ; SETY NA POĽNÚ TRANSFÚZIU KRVI; OHRIEVAČE IV/IO ROZTOKOV; IO SETY; POPÁLENINOVÉ KRYTIA; DLAHY; SETY NA PREVENCIU HYPOTERMIE; SKLADACIE NOSIDLÁ; STOJANY NA NOSIDLÁ; POĽNÉ TRAUMA BATOHY; POĽNÉ PĽÚCNE VENTILÁTORY; POĽNÉ ODSÁVACIE JEDNOTKY; DEFIBRILÁTORY; NITRILOVÉ RUKAVICE; MULTITOOLY; ČELOVKY; VRECIA NA MŔTVOLY

Žiadame iba o materiál dobrej kvality od renomovaných výrobcov, odporúčaný alebo schválený komisiou pre TCCC (Tactical Combat Casualty Care - CoTCCC). Pokiaľ ste ochotní darovať iný civilný zdravotnícky alebo nešpecializovaný materiál, prosím neváhajte a urobte tak prostredníctvom jednej z mnohých organizácií podporujúcich tento zámer a asistujúcich utečencom, vnútorne vysídleným osobám a civilným  zdravotníckym zariadeniam na Ukrajine.

Pre osobné odovzdanie materiálu na Slovensku v Bratislave, prosím volajte na tieto čísla : +421 902 280 636 alebo +421 903 740 712

Pre dary doručované zo zahraničia (ideálne EÚ) poštou, nás prosím kontaktujte na: ukraine@academyofemergencymedicine.sk


DAROVANÍM NÁM POMÁHATE ZACHRAŇOVAŤ ŽIVOTY! ĎAKUJEME!